Link :: 23.11.2004 :: 18:31
Siema to moj pierwszy blog na tym portalu mam nadzieje ze wam sie bedzie podobal musze konczyc paps caluski dla was :*:*:*
Komentuj(3)


Link :: 24.11.2004 :: 11:50
Siema heh dzisiaj nie byłam w szkole zgadnijmy czemu :P:P:P symulacja ze sie zle czuje ha ha no ale sie wydało gdy m. wparowała do domu a ja oczywiscie w kompie ale klapa ;( no ale stwierdziłam ze sie czuje lepiej heh no to na tyle z zycia symulantki paps P.S dawajcie komenty oki no to papzzz :*:*:*
Komentuj(22)


Link :: 25.11.2004 :: 16:42
Elo ziom ... dzisiaj musiałam isc do szkoły no ale jakos przezyłam te całuski :*:*:*i przytulanki nie było tak zle mielismy same zastepstwa i dwie lekcje ale luzne było jaj co nie miara :):):) nasza zdolna klasa miała zwiac z anglika ale kilka obob sie cykało wiec zostały wszystkie dziewczyny i kilu chłopakow (oni sie cykali)ja w koncu stwierdziłam ze mamy tak zgrana klase ze to szok i nie zwiałam ale i tak było spoko słuchalismy Eski po lekcjach wracałam z Budzynka,Angela,Karolcia i Kasia po drodze wstąpiłyśmy do Sadka poszłam sie zapytac czy nadal kocha Kaske czy moze Cornelie nie odpowiedział no to sobie gadalismy o bałwankach itp ma sie do jutra zastanowic moze cos z tego bedzie pozniej jak odprowadzałam Kaske to gadałysmy o nim i doszłysmy do wniosku ze jest...prawiczkiem ale temat co nie :):):)i tak jakos minie ten dzionek P.S jak tu sie wkleja te zdjatk bo mi nie wchodza chociaz wysłałam sms za 5 zł na grafike i co z tego mam nie mam nic na kacie buuu... dawajcie komenty
Komentuj(6)


Link :: 26.11.2004 :: 15:52
Zapowiadał sie okropny dzionek ale mineło z wiatrem lekcje luzne zero stresu a na przerwach heh a szczegolnie ostatniej poszłysmy z Budzynka i Pogodzia do kibelka zaczełysmy czytac ksiazke Pamietnik nastolatki i My Dzieci z dworca zoo oraz wcinałysmy kanapki batony chipsy itd i to w kibelku jakos tak wyszło musimy sie ukrywac z jedzonkiem bo u nas w klasie sa hieny lubie wszystkich ale do czasu kiedy chodzi o kase to uff szkoda klikac :):):)na dodatek w kibelku rzucałysmy guma w kafelki kiedy wozna weszła ...to było zle taka babska przerwa od kłopotow :):):) no wiecie a teraz wcinam POPCORN i pije zimne napoje ale czegos mi brak Rafciuuu wiesz o co chodzi całuski dla wszystkich znajomych ziomkow pa pa komentujcie moje notki papzzz :*:*:*
Komentuj(6)


Link :: 28.11.2004 :: 16:33
Siemanko pisze jeszcze co sie stało w sobote no właściwie to nic takiego rano wstałam i to bardzo wczesnie bo musiałam isc do sklepu jak bym wstała póżniej to by nic nie było jak w ubiegła sobote byłam cały dzien sama w domu :P:P:P to nawet lepiej bo cały dzien przesiadziałam w kompie oraz ogladalam TV a pozniej mnie nie było piszcie komenty plose :*:*:*

Komentuj(0)


Link :: 29.11.2004 :: 16:13
Siemka sorkii ze nic nie pisałam ale cos mi sie komp rozpada przez ten dziadowy internet buu...a wiec wczoraj wybrałam sie do centrum handlowego na zakupy musiałam Ewuni kupic cos na mikołajki kupiłam sweet misia oczywiscie troche przegiełam z mamona ale to nic uwazam ze zakupy sie udały i to bardzo tylko z zakupem nowego telefonu sie nie powiodło to mic i tak jestem happy ze nie spedziłam całego dzionka w domciu :P:P:P komentujcie moje notki !!!
Komentuj(1)


Link :: 30.11.2004 :: 16:13
Pisze za poniedziałek ciagle sie spozniam wczoraj nad głowa wisiała mi czarna chmura buuu... myslałam o tylu rzeczach ale zadnych wniaskow nie wyciagnełam na koniec sie ze wszystkimi pokłociłam :( P.S piszcie komenty !!!
Komentuj(0)


Link :: 30.11.2004 :: 16:35
Juz dzisiejszy dzionek !!! musiałam rano wstać jeszcze na dodatek nie było swiatła :D:D:D w szkole byłam załamana ze wzgledu na swojego boya jestem o niego zazdrosna :sad: i to nawet nie wiecie jak w..... sie na ta jego dziewczyne tzn narazie to jest w niej zabujany ale jak wszystko ok sie ułozy to bedzie z nia chodzic chociaz bardzo ja lubie ale K. wie ze ja sie w nim bujam i jeszcze sie do niego tak podwala a ja mam łzy w oczkach i nie wiem co mam robic moze zrezygnowac ??? P.S doradzcie mi !!!

Komentuj(2)


2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

[Księga gości]

link1
link2
link3

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik