rybka15 - komentarze


Elo ziom ... dzisiaj musia³am isc do szko³y no ale jakos przezy³am te ca³uski :*:*:*i przytulanki nie by³o tak zle mielismy same zastepstwa i dwie lekcje ale luzne by³o jaj co nie miara :):):) nasza zdolna klasa mia³a zwiac z anglika ale kilka obob sie cyka³o wiec zosta³y wszystkie dziewczyny i kilu ch³opakow (oni sie cykali)ja w koncu stwierdzi³am ze mamy tak zgrana klase ze to szok i nie zwia³am ale i tak by³o spoko s³uchalismy Eski po lekcjach wraca³am z Budzynka,Angela,Karolcia i Kasia po drodze wst±pi³y¶my do Sadka posz³am sie zapytac czy nadal kocha Kaske czy moze Cornelie nie odpowiedzia³ no to sobie gadalismy o ba³wankach itp ma sie do jutra zastanowic moze cos z tego bedzie pozniej jak odprowadza³am Kaske to gada³ysmy o nim i dosz³ysmy do wniosku ze jest...prawiczkiem ale temat co nie :):):)i tak jakos minie ten dzionek P.S jak tu sie wkleja te zdjatk bo mi nie wchodza chociaz wys³a³am sms za 5 z³ na grafike i co z tego mam nie mam nic na kacie buuu... dawajcie komenty

Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.11.2004 :: 09:16 :: cku.bmj.net.pl

czarownica

nio i jestem mam nadziejê, ¿e nie zanudzi³y ciê moje piso³ki:) zostawiam ¶lad i mam nadziejê,¿e bêdziemy sobie te¶lady zostawia³y czê¶ciej. Pozdrawiam
25.11.2004 :: 21:53 :: afi254.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedrona

thnx za komentarz ja juz te¿ zostawiam ¶lat po sobie.............
25.11.2004 :: 21:42 :: ip-81-15-216-130.unregistered.net.telenergo.pl

chmooreczka.tal

niom i zostawiam slad po sobie:D
25.11.2004 :: 21:01 :: 39-mia-9.acn.waw.pl

Djax master

No to ja tez zostawiam slad, pozdrowienia :D.
25.11.2004 :: 19:07 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

no pozdro Dla Ciebie hehe fajne macie tamaty z Kolezank± no taQ zostawila¶ komenta u mnie wiec nie jstem d³uzna hehe
25.11.2004 :: 18:32 :: rtr.straszyn.jpk.pl

madzia

jestem u ciebie bo bylas u mnie :)
Talk.pl :: Wróæ