rybka15 - komentarze


Hey u mnie super wstałam jak zwykle pozno ok 11:00 uuu jeszcze musiałam klika razy isc do sklepu ale jaki on wyposazony prawie nic nie było w koncu to 11:00 no ale pozniej byłam w kompie a nastepnie ok 15:00 musiałam zaniesc Oli swinki morskie bo moja kolezanka miał na oddanie oczywiscie ona wzieła od innej kolezanki rybki takie sliczne małe czarne rybki :P mam nadzieje ze mi da dwie dla Eminema (mojego kotka) jak juz wracałysmy od Olki musiałysmy isc do Bolusia chciałam zrobic zakupy a nastepnie do Monopola (tylko bez komenta)jak wracałysmy to poszło mi ucho wiec dałam Gosiakowi jedna torbe idziemy a tu zakupy na ziemi poszła torba :D:D:D dałam jej drugą tez poszła :D:D:D ale były jaja pozniej ja niosłam dwie i mi jakosc nie poszły a teraz siedze w domu i pisze notke :P:P:P P.S piszcie komenty !!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.12.2004 :: 20:25 :: dml60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula

Kurcze nikt nie zna tego mojego nowego bloga!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie mam zamiaru dawac komus ten adres!!!!!!!!!!! Wiec sie nie martw
04.12.2004 :: 19:18 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

Siemka masz fajnego blogaska! Prosze mogłabyś kiedyś do mnie wpaść na blodzia i zostawić komcia, bo mój nie jast tak popularny jak twój? Plisssssss..!!! Dzięki i PoZdRoWiEńKa! www.madzia140.talk.pl
04.12.2004 :: 18:27 :: 217.153.99.170

Gosia

Hahaha bardzo smieszne...to nie moja wina ze w Bolusi takie ''mocne'' torby dają :/ a rybką to najwyzej moszesz dostac pozdrwo wpadaj do mnie....
04.12.2004 :: 18:05 :: afw94.internetdsl.tpnet.pl

sed

masz super żyćko, a jak tam walka o Boy-a?
Talk.pl :: Wróć